fbpx
11 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: пријатели

Виц на денот: Казна

0
Разговараат двајца пријатели: – Што има ново? – Се оженив за полицајка. – Ооо, честито! И како е?...

Двајца пријатели создале кожа од кактус што успешно може да ја...

0
Двајца пријатели повеќе од две години работеле напорно за да произведат кожа од кактус што може да ја замени кожата од животинско...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
11 ° C
11 °
11 °
46 %
1kmh
0 %
пет
16 °
саб
10 °
нед
11 °
пон
13 °
вто
9 °

Последни објави