таг: пријателите

Дневен хороскоп за сабота (19.03.2022)

0
Овен Работата со пријателите може да се покаже како одлична идеја која може да ви донесе голем финансиски успех. Овој ден...

ТИЕ СЕ СТРАШНО ЧУВСТВИТЕЛИ! Овие 3 хороскопски знаци се навредуваат за...

0
Пријателите се задеваат едни со други, па понекогаш е тешко да се забележи дали некој само се забавува или се обидува да не...

Борба за милионите: Вонбрачните синови на Тозовац во трка за неговите...

0
Пријателите на неодамна починатиот пејач велат дека очекуваат неговите вонбрачни синови што живеат во странство, да се појават и да бараат дел...

Апел за помош за Ристе Гиевски за лекување од рак на...

0
Семејството и пријателите на Ристе Гиевски испраќа апел за помош за негово лекување од рак на желудникот. Почитувани пријатели. Да...