таг: пријавуваат

Инстаграм сам се исклучува? – Не сте единствени, корисниците ширум светот...

0
Корисниците ширум светот пријавуваат проблеми со апликацијата Инстаграм. Имено, тие велат дека откако ќе ја отворат апликацијата, таа самата се исклучува. ...

Паднаа Гугл, Снепчет и други платформи

0
Корисниците од целиот свет пријавуваат дека имаат прекин во користење на Гугл, Снепчет и други платформи, објави Ројтерс. Неколку апликации за социјални...

Европа се подготвува за нов бран, мерките се заоструваат, речиси никаде...

0
Сѐ поголем број земји во Европа пријавуваат зголемување на бројот на заразени, а во некои случаи и голем број хоспитализирани. Делта-сојот...