fbpx
0 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: присуствува

ВИДЕО: Путин го дочека Божиќ во древна црква во Новгород

0
Рускиот претседател Владимир Путин присуствува на божиќната литургија во древниот манастир Свети Никола кој се наоѓа на островот Липно на езерото Илмењ...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
100 %
0.3kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави