fbpx
0 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: присуствувале

Нелегални забави собраа илјадници луѓе за новогодишната ноќ во Франција

0
Неколку илјади луѓе присуствувале во нелегални забави за дочекот на Новата 2021 година во Франција. Така, изутринава се уште беше во тек...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
100 %
0.3kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави