fbpx
20 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: природен

Направете си домашен јаболков оцет

0
Домашниот јаболков оцет е природен производ кој лесно се прави, а има неверојатни лековити и хранливи својства. Може да се  користи за...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
20 ° C
20 °
20 °
34 %
2.6kmh
0 %
саб
18 °
нед
12 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
15 °

Последни објави