fbpx
8 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: припејд

Неодолива A1 понуда за припејд сегментот во мобилната телефонија – 10GB...

0
А1 Македонија го збогатува своето припејд портфолио во мобилната телефонија и ја објавува најновата исклучително поволна промотивна понуда за сите припејд корисници на...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
53 %
1kmh
0 %
вто
12 °
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
10 °

Последни објави