fbpx
0 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Принудена

Дневникот на Ана Франк, кој остана трогателно сведоштвo за трагедијата на...

0
Принудена да се крие во таен мал стан во Амстердам, малата Ана го напиша дневникот што стана едно од најтрогателните сведоштва за...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
100 %
0.3kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави