fbpx
18 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: примиле

Вакцинираните нема да се разболат, но можат да го пренесат вирусот

0
Лицата кои примиле две дози на вакцината и развиле имунолошки одговор нема да се разболат во контакт со коронавирусот, но можат да го...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
25 %
0.4kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави