fbpx
0 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: Прилиминарните

По вакцинацијата во Израел, се заразиле само 0,01 процент од луѓето

0
Прилиминарните податоци објавени од HMO Maccabi, водечка агенција за осигурување во Израел, покажуваат дека помалку од 0,01 процент, или само 20 од 128.600...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
80 %
1kmh
0 %
сре
15 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави