fbpx
18 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: приколките

Камп-приколките на Треска ќе мора да се отстранат, сопствениците гневни!

0
Сопствениците на камп приколките крај езерото Треска протестираат против одлуката на општина Сарај да мора да ги...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
34 %
9.3kmh
0 %
саб
15 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави