fbpx

таг: признава

Роналдо: Не постојат совршени сценарија

0
Кристијано Роналдо во интервју за „ЕСПН Бразил“ признава дека целта да настапи на уште едно Светско првенство, тоа во Катар на крајот на...

Речиси секој втор Британец признава дека не знае да подготви божиќна...

0
Речиси секој втор Британец признава дека не знае да подготви божиќна вечера „од А до Ш“. Според резултатите од анкета, 73 отсто...