fbpx
18 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: придвижувањето

Азески: Критичен ќе биде моментот кога ќе почне да престанува државната...

0
Влегувањето во НАТО и придвижувањето кон ЕУ, какво-такво, не става на колосек од кој не можеме да одиме лево или...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
34 %
9.3kmh
0 %
саб
15 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави