fbpx
2 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: привремен

Шведска усвои привремен закон за затворање приватни компании за заштита од...

0
Шведскиот Парламент денеска усвои привремен закон, кој и дава на Владата нови овластувања за да може да затвора приватни компании со цел да...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
2 ° C
2 °
2 °
93 %
0.4kmh
0 %
чет
15 °
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °

Последни објави