fbpx
17 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: приведено

Апсење поради навреди на расна основа кон фудбалер

0
Едно лице е приведено поради сомневање дека преку социјалните мрежи упатил навреди на расна основа кон фудбалер, кој настапува во Премиерлигата, соопшти...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
42 %
0.5kmh
0 %
чет
16 °
пет
17 °
саб
17 °
нед
11 °
пон
12 °

Последни објави