fbpx
4 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: Прељубничките

Многу политичари ги поврзува една работа – Никогаш не можат да...

0
Прељубничките афери во високата политика постојат секогаш, но прељубите на Бил Клинтон биле толку бројни, сочни и јавни што му ја обележиле...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
70 %
2.6kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
2 °

Последни објави