fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: претходните

Во САД во последните 24 часа починале 4.336 лица, најмногу од...

0
Во претходните 24 часа во САД се регистрирани 4.336 смртни случаи од коронавирус, што е најголем дневен биланс на смртни случаи откако лани...

Шеф Бранко Попоски празнично готви за читателите на „Слободен печат“: Чоколаден...

0
За разлика од претходните години, во пресрет на оваа година, кога ќе ги замислиме своите цели што сакаме да ги постигнеме во следната...

Моментална Температура

Skopje
few clouds
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
20 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави