fbpx
19 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: престолнината

ВИДЕО: Во оваа ултра-конзервативна муслиманска земја почнаа да се продаваат божиќни...

0
Во продавници низ Ријад, престолнината на Саудиска Арабија, се продаваат божиќни елки и божиќни украси, и ова се смета за знак на...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
19 ° C
19 °
19 °
15 %
0.5kmh
0 %
пет
15 °
саб
9 °
нед
10 °
пон
13 °
вто
8 °

Последни објави