таг: престанува

Русија ја прекинува испораката на гас за Полска

0
Русија од утре престанува со испорака на гас во Полска. Оваа информација на прес-конференција ја...

ФОТО | Роберто Орданоски не и дава мир на Агнеса: „Кога...

0
Македонската јавност не престанува да коментира за скандалозното излагање на Роберто Орданоски, кој минатата недела објави видео како со ќерките го...

Роберто Ордановски повторно се огласи на социјалните мрежи: Бара помош од...

0
Деновиве не престанува да се збори за скандалот кој ја потресе македонската јавност, откако поранешниот директор на Агенцијата за електронски комуникации Роберто...

Излетот во стриптиз клубот на Харден ќе му донесе суспензија?!

0
Џејмс Харден не престанува да и создава главоболки на својата екипа Хјустон рокетс. „Ракетите“ не му ја исполнија желбата на...