fbpx
18 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: престанува

ФОТО | Роберто Орданоски не и дава мир на Агнеса: „Кога...

0
Македонската јавност не престанува да коментира за скандалозното излагање на Роберто Орданоски, кој минатата недела објави видео како со ќерките го...

Роберто Ордановски повторно се огласи на социјалните мрежи: Бара помош од...

0
Деновиве не престанува да се збори за скандалот кој ја потресе македонската јавност, откако поранешниот директор на Агенцијата за електронски комуникации Роберто...

Излетот во стриптиз клубот на Харден ќе му донесе суспензија?!

0
Џејмс Харден не престанува да и создава главоболки на својата екипа Хјустон рокетс. „Ракетите“ не му ја исполнија желбата на...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
25 %
0.4kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави