таг: престанат

Роџер Вотерс за немирите меѓу Израел и Палестина: Светот мора да...

0
Светските власти мораат да престанат со секоја воена помош за Израел за да се стави крај на нападите врз Газа, изјави за...

Стопански комори: Пратениците да не си играат со судбината на работнциите

0
Пратеницитите да престанат да си играат со судбината на илјадниците работници и итно да ги изгласаат законите...