таг: препорачуваме

Шејк од банани и ореви: Вкусот ќе ве воодушеви!

0
Доколку сакате шејкови, ви препорачуваме да ја пробате оваа комбинација на вкусови. Овој вкусен шејк и ќе ве засити! Состојки: ...