fbpx
6 C
Skopje
понеделник, март 8, 2021

таг: препорачаните

Недостатокот од сон влијае негативно на метаболизмот

0
Ако спиете помалку од препорачаните 7-9 часа во текот на ноќта, тоа може да доведе до неколку хронични заболувања. Истражувачите открија нови...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
6 ° C
6 °
6 °
81 %
1kmh
75 %
пон
8 °
вто
12 °
сре
9 °
чет
8 °
пет
11 °

Последни објави