таг: преодниот

Фенербахче не го пријави Алиоски за Лига Европа?!

0
Преодниот рок во Турција уште е отворен, но рокот за пријавување на фудбалери во европските клупски натпреварувања...

Француска екипа влегува во трка за потписот на Енис Барди

0
Енис Барди до крајот на преодниот рок ќе го напушти Трабзонспор, прашање е само каде ќе ја...

Скандалозен потег на Ајакс: Замената за Антони дојде во Амстердам, па...

0
Неочекуван потег на Ајакс во финишот од преодниот рок. Антони  замина во Јунајтед, а на негово место...

Џејмс Харден се сели во Филаделфија?

0
НБА тимот Филаделфија сака до крајот на преодниот рок кој трае до 10 февруари, да го доведе во своите редови, Џејмс Харден од...

Холандија пред ново заклучување поради ширењето на ковид-19

0
Холандската влада на преодниот премиер Марк Руте се очекува денеска да донесе одлука за нови...

Милан го посакува фудбалерот на Барселона, кој поради пропаднат трансфер не...

0
Алекс Коладо на последниот ден од преодниот рок требаше да замине на позајмица од Барселона во Шефилд Јунајтед. Се беше договорено, но поради...