fbpx
3 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: премислуваше

Пекинг конечно прифати независна истрага за ковид-19

0
Официјален Пекинг се премислуваше дали да ја дозволи независната истрага, но по неколкумесечните преговори со СЗО, издадено е „зелено светло“. Се претпоставува дека...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
87 %
0.5kmh
0 %
пет
17 °
саб
17 °
нед
10 °
пон
12 °
вто
8 °

Последни објави