таг: премиерно

Недостасува неговиот глас: Слушнете ја необјавената „Божиќна песна“ на Влатко Илиевски...

0
Вчера премиерно на официјалната страница на прерано починатата рок-ѕвезда Влатко Илиевски беше пуштена досега необјавената „Божиќна песна“ во изведба на Влатко и хорот...