fbpx
-1 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: Прекрасното

Како Божиќната ѕвезда да ви цвета преку цела година

0
Прекрасното божиќно цвеќе или Божиќна ѕвезда, како што популарно го нарекуваат, обично завршува во отпад по празниците бидејќи не знаеме како да ги...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-1 ° C
-1 °
-1 °
86 %
0.6kmh
0 %
пет
16 °
саб
10 °
нед
11 °
пон
13 °
вто
9 °

Последни објави