fbpx
4 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: прекрасна

Ви го претставуваме виното РИЗЛИНГ 2019 од Стоби

0
Стоби Ризлинг има прекрасна жолтеникаво – зеленкаста боја, со силна и пријатна, цветно-овошна арома на праска и цвет од липа. Сув, соленикав,...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
4 ° C
4 °
4 °
41 %
5.1kmh
75 %
нед
9 °
пон
12 °
вто
7 °
сре
9 °
чет
2 °

Последни објави