таг: прекрасна

ДРОН ВИДЕО: Овие снимки ќе се запишат во историјата, Лозари го...

0
Прекрасна атмосфера и снимки кои може надалеку да се прераскажуваат за важноста од постоењето на навивачка група, а посебно тоа е истакнато кога...

Џенифер Лопез и Селена Гомез дел од големиот хуманитарен концерт „VAX...

0
„Global Citizen“ најавува прекрасна и амбициозна кампања за да им помогне на здравствените работници и на најсиромашните земји во светот брзо да...

Ви го претставуваме виното РИЗЛИНГ 2019 од Стоби

0
Стоби Ризлинг има прекрасна жолтеникаво – зеленкаста боја, со силна и пријатна, цветно-овошна арома на праска и цвет од липа. Сув, соленикав,...