fbpx
2 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: Прекрасната

ФОТО | Погледнете како изгледа популарната Хурем Султан во 8-от месец...

0
Прекрасната 37-годишна турска актерка Мерием Узерли која стана позната по нејзината улога во хит-серијата „Величествениот“, каде што ја толкуваше улогата на Хурем...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
2 ° C
2 °
2 °
93 %
0.4kmh
0 %
чет
15 °
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °

Последни објави