таг: прекар

Пријателите од училиште и дадоа на принцезата Шарлот интересен прекар поради...

0
ПРИНЦЕЗАТА Шарлот доби нов прекар, пишуваат британските медиуми. Миленичката на кралските обожаватели, наводно, пријателите на училиште ја нарекуваат принцеза воин, поради...

Совети за „брзо дневно зачистување“ дома

0
Корисничка на Тик-ток со прекар „Уредната Керолајн“ во ново кусо видео покажува како да ја средите која било соба во куќата за само пет минути,...