fbpx
8 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: предупредуваат

За колективен имунитет веројатно ќе треба да бидат вакцинирани меѓу 80...

0
Белгиските експерти предупредуваат дека поради појавата на позаразни мутации на коронавирусот, ќе биде потребно да се вакцинираат помеѓу 80 и 90 проценти од...

Симптом на Ковид 19 ретко кој споменува, внимавајте на јазикот

0
Симптомите што предупредуваат на коронавирусна инфекција и појава на болест ковид-19 со почетна треска и аносмија се шират во низа посилни и послаби...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
53 %
1kmh
0 %
вто
12 °
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
10 °

Последни објави