таг: Предмети

Осум предмети за кои се верува дека носат среќа

0
Дали верувате дека некои предмети носат среќа? Можеби не верувате дека е така, но зошто да не се обидете? Потковица ...

Стајлингот на Џенет Џексон од „Scream“ продаден на аукција за 125.000...

0
Предмети во сопственост на Џенет Џексон носеше во музичкиот спот „Scream“ беа понудени на тридневна аукција организирана од аукциската куќа „Julien’s“ ...