fbpx
8 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: предложи

Мишел до Бајден: Заедно да изградиме посилни Европа и САД

0
Претседателот на Европскиот совет (ЕС), Шарл Мишел, предложи нов темелен договор со новоизбраниот претседател на САД, Џо...

Марсеј е подготвен да го купи Милик за осум милиони евра

0
Францускиот прволигаш Марсеј му предложи на Наполи трансфер на полскиот фудбалер Аркадиуш Милик, објави на Твитер, Николо Шира. Според новинарот, Французите се...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
39 %
4.1kmh
0 %
нед
7 °
пон
13 °
вто
13 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави