fbpx
8 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: Предложените

НВО-а против законот за минерални суровини: „Се распродава природното богатство“

0
Предложените измени во Законот за минирални суровини овозможуваат распродажба на националните природни богатства. Невладини организации и граѓаниски...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
39 %
4.1kmh
0 %
нед
7 °
пон
13 °
вто
13 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави