fbpx
10 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: предвидуваат

Бесими: Петиот сет на мерки е за ревитализација и развој на...

0
Мерките од петтиот сет предвидуваат грантови за остварени позитивни економски резултати, финансиска поддршка на извозот, значително зголемен пристап до кредити и ликвидни средства...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
10 ° C
10 °
10 °
66 %
1.3kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
10 °

Последни објави