fbpx
3 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Преговарачот

Барние: Договор за Брегзит е можен во петок

0
Преговарачот на Европската Унија (ЕУ) за трговските односи меѓу Брисел и Лондон по Брегзит, Мишел Барние изјави дека долгоочекуваниот договор е...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
87 %
0.5kmh
0 %
пет
17 °
саб
17 °
нед
10 °
пон
12 °
вто
8 °

Последни објави