fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: превентивни

Отворени градинките, забавиштата и основните училишта во Грција

0
Под посебни превентивни мерки, со задолжителна употреба на маска, како за учениците, така и за наставниците, утрово основците во Грција се вратија во...

Моментална Температура

Skopje
few clouds
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
20 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави