fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: прашуваат

Научниците открија чувство кое покажува дека сте прележале корона без да...

0
Многумина се прашуваат дали ја прележале короната. Луѓето околу нив се разболуваат, и нив не им е ништо, биле малку болни пред два...

Моментална Температура

Skopje
few clouds
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
20 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави