fbpx
4 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: празнична

Црногорски епидемиолог: Сезоната на празници е епидемилошки предизвик

0
Претстојната празнична сезона претставува голем епидемиолошки предизвик затоа што непочитувањето на мерките и организацијата на собири и прослави може скапо да нè чини,...

Црногорски епидемиолог: Организацијата на собири и прослави може скапо да нè...

0
Претстојната празнична сезона претставува голем епидемиолошки предизвик затоа што непочитувањето на мерките и организацијата на собири и прослави може скапо да нè чини,...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
4 ° C
4 °
4 °
41 %
5.1kmh
75 %
нед
9 °
пон
12 °
вто
7 °
сре
9 °
чет
2 °

Последни објави