fbpx
2 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: празниците

Тито не го сакал Свети Никола зашто го потсетувал на Дедо...

0
Познато е дека празниците секогаш ги легитимираат властите и тие постојат да го слават она што е на власт, па и Новата година...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
2 ° C
2 °
2 °
93 %
0.4kmh
0 %
чет
15 °
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °

Последни објави