fbpx
6 C
Skopje
понеделник, март 8, 2021

таг: правосудство

Во САД апсења на функционери, музичари и резервисти пред инаугурацијата на...

0
Американското министерство за правосудство соопшти дека е уапсен избраниот функционер од Ново Мексико поради поврзаност со упадот на Капитол Хил на 6-ти јануари,...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
6 ° C
6 °
6 °
81 %
1kmh
75 %
пон
8 °
вто
12 °
сре
9 °
чет
8 °
пет
11 °

Последни објави