fbpx
6 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Правилникот

Донесен правилникот, се овозможува регистрација на возилата со странски таблички

0
Правилникот за поединечно одобрување на возилата, кој беше проблем за да се пререгистрираат возилата со странски таблички...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
81 %
0.5kmh
0 %
саб
19 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
6 °

Последни објави