fbpx
2 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: правила

Строги правила на „Австралија опен“: Дисквалификација, апсење, депортација!

0
„Австралија опен“ воведе строги правила и ригорозни мерки за тенискиот грен слем турнир, вообичаено прв во годината. Во тек се квалификациите во...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
2 ° C
2 °
2 °
93 %
0.4kmh
0 %
чет
15 °
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °

Последни објави