fbpx
9 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

таг: појават

ФОТО | Кралицата Летиција, Џејми Ли Кертис и Александра Гранд: Познати...

0
Веднаш штом ќе се појават неколку седи влакна, веднаш започнуваме со боење на косата или закажуваме третман во фризерски салон. Сепак, новиот...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
61 %
2.1kmh
0 %
пон
19 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
13 °
пет
7 °

Последни објави