fbpx
3 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: поштенскиот

Растот на е-трговијата во кризата го раздвижи пакетскиот сообраќај на поштите

0
Интересот за поштенскиот сектор е голем, односно влезот на поштенскиот пазар се уште го држи нагорниот тренд што го потврдува...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
87 %
0.5kmh
0 %
пет
17 °
саб
17 °
нед
10 °
пон
12 °
вто
8 °

Последни објави