fbpx
18 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: почнал

СЗО: Причина за инфекцијата од коронавирусот е „скокање на вирусот“ ...

0
Исклучително неверојатно е коронавирусот да почнал по инцидент во лабораторија во Кина, изјавија денеска истражители на Светската здравствена организација, кои веќе неколку дена...

Виц на денот: Политика

0
Фатил Македонец златна рипка и почнал да ја гњави за политика и рибата му вика: – Дај испржи ме жити...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
34 %
9.3kmh
0 %
саб
15 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави