fbpx
4 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: почнаа

Кортни Кардашијан e во врска со тапанарот на „Blink-182“?

0
Деновиве странските медиуми почнаа повторно да шпекулираат дека Кортни Кардашијан наводно е во љубовна врска со тапанарот на „Blink-182“, Тревис Баркер. ...

Дневен хороскоп за 29 декември: Во љубовта не барајте совршенство

0
ОвенВам веќе почнаа да ви се исполнуваат новогодишните желби. Ќе го остварувате својот љубовен план без никакви проблеми, речиси совршено. Сè ќе ви...

Камионите почнаа да ги поминуваат контролните пунктови во Довер

0
Камионите почнаа да ги поминуваат контролните пунктови во англиското пристаниште Довер и преку Ла Манш кон француското пристаниште Кале откако Франција делумно...

ЕУ почна да подготвува процедури за нов трговски договор со Британија

0
Земјите-членки на Европската унија почнаа да подготвуваат процедури за нов трговски договор со Велика Британија на 1 јануари, доколку...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
87 %
1kmh
0 %
саб
19 °
нед
12 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
10 °

Последни објави