fbpx
17 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: потфрли

Прехранбената индустрија незадоволна од искористувањето на четвртиот сет владини мерки

0
Владата потфрли со мерката за купување домашни производи во четвртиот сет, велат од прехранбената индустрија. Добар дел од граѓаните парите од државата наменети...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
45 %
1kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
10 °

Последни објави