fbpx
6 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: потсетуваат

Зошто повеќе луѓе умираат од срцев удар и од последици на...

0
Кардиолозите потсетуваат дека е важно да побарате медицинска помош и да одите на превентивни прегледи без оглед на стравот од вирусот. Студијата...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
81 %
0.5kmh
0 %
саб
19 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
6 °

Последни објави