таг: потрошила

Во 2021 година држвата потрошила 35 милиони евра за лекување ковид-пациенти

0
Во 2021 година државата потрошила 35 милиони евра за лекување на пациенти позитивни на коронавирусот, објави Сител. Во анализата на „Сител“,...

ВИДЕО | Ви здодеа изгледот на вашата стара кујна? Погледнете како...

0
Изгледа како да потрошила милиони, а речиси вложила само ситници… Ако ви здосадил изгледот на кујната и со задоволство...