fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: потресени

Дневен хороскоп за 3 февруари: Човечки е да се греши, така...

0
ОвенЌе бидете потресени од чудната планетарна енергија. Всушност, „разнишани“ може да биде благ збор. Најдобро би било да се наоружате и да...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
0 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави